Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zadnji film koji ste pogledali

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime19/8/2007, 00:14

Svakom forumu je dobrodošla jedna ovakva tema pa se raspišite što ste zadnje gledali i kakvi su vam dojmovi.
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime19/8/2007, 00:18

Evo, ja sam zadnje gledala film "Provala" s J.Binoche i J.Law u glavnim ulogama. Sasvim solidna drama.
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime31/8/2007, 19:28

Još dva nova naslova u videotekama koje preporučujem su "Alpha Dog" i "Freedom Writters". Filmovi koje možda nećete dugo pamtiti, ali su dovoljno dobri za provesti večer. Wink
[Vrh] Go down
crnamamba666

crnamamba666


Female
Broj postova : 88
Age : 35
Location : Sisak
Registration date : 27.07.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime2/9/2007, 10:31

evo ja sam jučer pogledala Titanic,po ne znam koji put... i uvijek se raspekmezim na nekim djelovima (kad svirači ostanu svirat do kraja ili kad bakica baci onaj preeeeedivni dijamant u more..) ma taj film je definitvno već ofucan,ali ipak ga volim ponovo pogledat i malo pročistit suzne žlijezde Very Happy
[Vrh] Go down
http://crnamamba666.spaces.live.com/
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime4/9/2007, 14:19

Meni je Titanic Zadnji film koji ste pogledali 689630 Zadnji film koji ste pogledali 85221 Zadnji film koji ste pogledali 712707 Zadnji film koji ste pogledali 53140 Zadnji film koji ste pogledali 926880
Zadnje san u kinu gledala Krvavi dijamant i ok je film...nakon njega nisan imala vrimena za film,cilo lito san u pokretu i ne da mi se...zima mi je za filmove...
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime4/9/2007, 23:53

yawanna je napisao/la:
Meni je Titanic Zadnji film koji ste pogledali 689630 Zadnji film koji ste pogledali 85221 Zadnji film koji ste pogledali 712707 Zadnji film koji ste pogledali 53140 Zadnji film koji ste pogledali 926880
Zadnje san u kinu gledala Krvavi dijamant i ok je film...nakon njega nisan imala vrimena za film,cilo lito san u pokretu i ne da mi se...zima mi je za filmove...

Krvavi Dijamant je definitivno film za preporuku. Wink
Spremam se gledati 300, nadam se da vrijedi. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime5/9/2007, 23:29

Gledao sam film 300 i totalno se razocarao, zato ne budete od mene dobili preporuku za taj film....meni je grozan.
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime6/9/2007, 11:53

Macak je napisao/la:
Gledao sam film 300 i totalno se razocarao, zato ne budete od mene dobili preporuku za taj film....meni je grozan.

Evo još jedne razočarane...
Nekako je film bez duše i ne znam zašto su ostavili da bude tako očito napravljen kompjutorskom animacijom Question
Zapravo, ja jednostavno ne volim takve filmove. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime6/9/2007, 11:55

Eh da, ali jučer sam gledala i Good German s Clooneyem i Cate Blanchet.
Film je crno bijeli, noir, vrlo zanimljiv.
[Vrh] Go down
crnamamba666

crnamamba666


Female
Broj postova : 88
Age : 35
Location : Sisak
Registration date : 27.07.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime7/9/2007, 13:07

evo ja sam jučer pogledala Prsten Nibelunga na tv-u. već sam jednom gledala taj film i oduševio me. volim filmove o prapovjesnom dobu dok su još zmajevi i svakakva stvorenja hodala svijetom...
[Vrh] Go down
http://crnamamba666.spaces.live.com/
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime7/9/2007, 14:34

U vrime dok su dinosauri odali zemljon,ljudovi nisu postojali...
Nego ovaaaj,več san gledala taj film i ne sviđa mi se ni malo..Za razliku od imaginarnog doba LOTR-a koji je prva liga Cool
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime8/9/2007, 00:31

Danas gledala "Bilješke o jednom skandalu" s Judy Dench i Cate Blanchet.
Preporučam.
[Vrh] Go down
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime9/9/2007, 15:19

Dobro... Zadnji film koji ste pogledali 612537
Jel' ti zarađuješ za život gledajući filmove?Jer ako jesi,i ja bi takav posa... Zadnji film koji ste pogledali 863565 Zadnji film koji ste pogledali 863565 Zadnji film koji ste pogledali 863565
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime11/9/2007, 18:22

yawanna je napisao/la:
Dobro... Zadnji film koji ste pogledali 612537
Jel' ti zarađuješ za život gledajući filmove?Jer ako jesi,i ja bi takav posa... Zadnji film koji ste pogledali 863565 Zadnji film koji ste pogledali 863565 Zadnji film koji ste pogledali 863565

lol!
Pogodila si! cheers
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime19/9/2007, 11:43

Savršena meta iliti Shooter s Mark Walhbergom u glavnoj ulozi. Zanimljiv i napet akcijski filmić za sve generacije. Wink
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime15/7/2008, 12:59

P.S. Volim te, romantično, dirljivo, ali ne i ljigavo, gledati u paru. I love you Wink
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime26/8/2008, 13:43

Nema zemlje za starce.
Po meni malo prerazvikano, općenito nisam baš fan braće Coen, no s obzirom na oscara dosta sam očekivala, a na kraju se razočarala.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadnji film koji ste pogledali Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali   Zadnji film koji ste pogledali Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zadnji film koji ste pogledali
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet
» Film koji sam odgledao/la...i ne bih mogao/la opet.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Kultura :: Film i TV-
Forum(o)Bir: