Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Noćne ptice

Go down 
+3
skitnica
Macak
jastreb2
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 00:34

Macak je napisao/la:
Pozdravi mi Rip i Enigmu od mene kad ih vidis Wink

naravno Wink

P.S Imaš RE na mail Wink
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 00:35

Imas i ti odgovor Cool

I popite koju za mene Wink
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 00:39

Macak je napisao/la:
Imas i ti odgovor Cool

I popite koju za mene Wink

Prvo pozz, sad i piće affraid
Oćeš da i popušim cijelu kutiju Marlboro Ligtsa za tebe Laughing Laughing

Zezam te malo Wink
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 00:42

Pa uz pozz ide i cuga Wink


Hej, razmisljam da si nabavim iduce godine u ljetu opet bike kakvog sam imao, onog GPZ 1100 Horizont. Ovde kod mene je dosta jeftin a jako lako je za odrzavati i dosta se dobro kuzim u njega. Za nekih 2,5 soma, mozes naci dobar bike koji nije vise prosao od 20.000 km na satu Cool Wink
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 00:59

Macak je napisao/la:
Pa uz pozz ide i cuga Wink


Hej, razmisljam da si nabavim iduce godine u ljetu opet bike kakvog sam imao, onog GPZ 1100 Horizont. Ovde kod mene je dosta jeftin a jako lako je za odrzavati i dosta se dobro kuzim u njega. Za nekih 2,5 soma, mozes naci dobar bike koji nije vise prosao od 20.000 km na satu Cool Wink

Ne trebaš to nama spominjati...
Uvijek zaružimo...Malo i previše... Rolling Eyes

P.S Znam Horizonta...mada kod nas u HR nije čest...
Hm. ako se kužiš u njega onda kupi...i kako se meni čini nije skup...
KOliko je star taj za recimo 2.5 soma?? Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:08

Ja sam sa mojim starim Horizontom bio dosta zadovoljan, nikad problema nisam imao sa njime. Mjenjao sam ga samo zato sto sam htio uzeti novi ZZR.
Za 2,5 soma dobijes bike iz 96-97 godine...ali gledaobi da si ga ovaj puta uzmem sa ABS-om.
I kod mene u D je dosta rijetak, ali jako je izdrzljiv i nikakvi kvarovi nisu poznati, tako da predju preko 100.000 km bez ikih problema.
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:17

Macak je napisao/la:
Ja sam sa mojim starim Horizontom bio dosta zadovoljan, nikad problema nisam imao sa njime. Mjenjao sam ga samo zato sto sam htio uzeti novi ZZR.
Za 2,5 soma dobijes bike iz 96-97 godine...ali gledaobi da si ga ovaj puta uzmem sa ABS-om.
I kod mene u D je dosta rijetak, ali jako je izdrzljiv i nikakvi kvarovi nisu poznati, tako da predju preko 100.000 km bez ikih problema.

Čekaj, ZZR ti je bio s ABS-om...??
BAš me zanima kakav je feeling vozit bike sa ABS-om? Suspect

Ako ćeš kupovati bike onda ti je najbolje si kupiti ono šta se pokazalo kvalitetnim...
TAkve ocjene kao Horizont ima i Fazer...do 100 000 km nisu poznati veći kvarovi.
A šta, opet se vraćaš na Kawasakia? sunny
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:27

ZZRa nije bilo sa ABS-om, a da ga je bilo, ja bi si ga uzeo.
ABS je zakon i nebi si vise nikad uzeo novi bike bez njega, cak ni rabljeni. Znas kako je, kad ti mozes ponom snagom kocnice stisnuti po mogrom a ne trebas se bojato pads..i uz to put kocenje ja duplo kraci!

Fazera sam i ja ratmisljao al onaj sa 1000 kubika, samo necu imat love za njega, dosta je na cijeni kod nas Wink Dok Kawa je jeftina i uz to Horizont njabolji po kvaliteti svih Kawa modela. No dnas sutra, dok mi financiski status bude bolji, budemo opet nisto novo uzeli Cool
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:29

Macak je napisao/la:
ZZRa nije bilo sa ABS-om, a da ga je bilo, ja bi si ga uzeo.
ABS je zakon i nebi si vise nikad uzeo novi bike bez njega, cak ni rabljeni. Znas kako je, kad ti mozes ponom snagom kocnice stisnuti po mogrom a ne trebas se bojato pads..i uz to put kocenje ja duplo kraci!

Fazera sam i ja ratmisljao al onaj sa 1000 kubika, samo necu imat love za njega, dosta je na cijeni kod nas Wink Dok Kawa je jeftina i uz to Horizont njabolji po kvaliteti svih Kawa modela. No dnas sutra, dok mi financiski status bude bolji, budemo opet nisto novo uzeli Cool


Onda znači u svakom slučaju ABS se treba uzimat Wink

Igraj na sigurno Wink u svakom slučaju Smile

P.s Imaš mail Wink
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:34

Naravno, samo na sigurno..a ako ikad budes bike vozila sa ABS-om, odusevit ces se, budes vidila Wink
Imas i ti RE Cool
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:37

Macak je napisao/la:
Naravno, samo na sigurno..a ako ikad budes bike vozila sa ABS-om, odusevit ces se, budes vidila Wink
Imas i ti RE Cool

Još mi nije stigao RE...

Ma vozit ću ga...
Mislim ono, kad kupuješ bike sa ABS-om skuplji je cca 5000 kn...al kad se glava čuva cijena nije bitna Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:42

To sto pises, kad je glava u pitanju, nista nije skupo. Sjecam se kad sam prvi put isprobao takav bike sa ABS-om, onda sam namjerno kocio do daske da vidim kako se bike ponasa....ma strava! Jos bila mokra cesta..a bike nema sanse da mu kotaci zablokiraju....Ma znatno kraci put kocenja!!!!!

Da, dosta je skup ABS, neznam samo zasto su mu toliku cijenu nabili, jer je to ipak masovna proizvodnja!!
Kod nas u Njemackoj je trend proizvodjaca sada, da sve bike opreme sa ABS-som, to htjeli vozaci il ne, jednostavno mozes sve vise motora samo sa tim uredjajem kupiti!
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:51

Vecer Jastreb Cool
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:52

Macak je napisao/la:
To sto pises, kad je glava u pitanju, nista nije skupo. Sjecam se kad sam prvi put isprobao takav bike sa ABS-om, onda sam namjerno kocio do daske da vidim kako se bike ponasa....ma strava! Jos bila mokra cesta..a bike nema sanse da mu kotaci zablokiraju....Ma znatno kraci put kocenja!!!!!

Da, dosta je skup ABS, neznam samo zasto su mu toliku cijenu nabili, jer je to ipak masovna proizvodnja!!
Kod nas u Njemackoj je trend proizvodjaca sada, da sve bike opreme sa ABS-som, to htjeli vozaci il ne, jednostavno mozes sve vise motora samo sa tim uredjajem kupiti!

Nema meni pojma skupoće kad je bike u pitanju.
Na opremi se ne štedi- kako na opremi za bike, tako i na vlastitoj opremi. Tu stvano ne štediti.

Tu kod vas je skroz drugačije neg kod nas...i što se kamata na kredite tiče...ma svega.
eventualno nam je cijena opreme ista...?
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:54

Ono sto sam vidio, mislim da je cak neka oprema kod nes jeftinija neko u HR. Cijene motora su iste, amo sto kod nes si moze svako bike prijustiti, jer imas vrlo povoljne kredite.
[Vrh] Go down
jastreb2

jastreb2


Broj postova : 51
Registration date : 12.08.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:54

večer društvo, ne kužim se u ovo kaj divanite al nema veze, ja sam uvijek za za....... i zato sam tu, starost ludost
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:55

jastreb2 je napisao/la:
večer društvo, ne kužim se u ovo kaj divanite al nema veze, ja sam uvijek za za....... i zato sam tu, starost ludost

Ma nebitno jer se kuzis, bitno je da nam pravis drustvo Cool
[Vrh] Go down
jastreb2

jastreb2


Broj postova : 51
Registration date : 12.08.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:56

ček idem o tri( Very Happy Very Happy ) gema jer nas ima trenurno tri Very Happy
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:58

Macak je napisao/la:
Ono sto sam vidio, mislim da je cak neka oprema kod nes jeftinija neko u HR. Cijene motora su iste, amo sto kod nes si moze svako bike prijustiti, jer imas vrlo povoljne kredite.

Jebga...
Gle kod nas...možep raditi kao konj i trebat će ti par godina da uštedit za kupit neki polovvni auto ili bike...
Sranje...
I meni će bike doći na kredit...a što mogu...s nenormalnom kamatom affraid
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 01:59

jastreb2 je napisao/la:
večer društvo, ne kužim se u ovo kaj divanite al nema veze, ja sam uvijek za za....... i zato sam tu, starost ludost

Dobar večer...
Svi su dobrodošli sunny sunny
[Vrh] Go down
jastreb2

jastreb2


Broj postova : 51
Registration date : 12.08.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 02:00

ela_2wheels je napisao/la:
Macak je napisao/la:
Ono sto sam vidio, mislim da je cak neka oprema kod nes jeftinija neko u HR. Cijene motora su iste, amo sto kod nes si moze svako bike prijustiti, jer imas vrlo povoljne kredite.

Jebga...
Gle kod nas...možep raditi kao konj i trebat će ti par godina da uštedit za kupit neki polovvni auto ili bike...
Sranje...
I meni će bike doći na kredit...a što mogu...s nenormalnom kamatom affraid

A nemoj kupit na kredu, nađi partnera
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 02:02



Usamljena sam ja jahačica... Cool
[Vrh] Go down
jastreb2

jastreb2


Broj postova : 51
Registration date : 12.08.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 02:03

a bio sam u Sinju kad su bikeri imali feštu, pored stana su mi prolazili, bilo je zaista lijepo vidjeti ih
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 02:04

ela_2wheels je napisao/la:
Macak je napisao/la:
Ono sto sam vidio, mislim da je cak neka oprema kod nes jeftinija neko u HR. Cijene motora su iste, amo sto kod nes si moze svako bike prijustiti, jer imas vrlo povoljne kredite.

Jebga...
Gle kod nas...možep raditi kao konj i trebat će ti par godina da uštedit za kupit neki polovvni auto ili bike...
Sranje...
I meni će bike doći na kredit...a što mogu...s nenormalnom kamatom affraid

Ma ok, sve je to normalno..ovde kod mene barem 70% svih motora su na kredu.
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 02:05

ela_2wheels je napisao/la:


Usamljena sam ja jahačica... Cool

Ne zezaj, ja mislio da nisi Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Noćne ptice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćne ptice   Noćne ptice - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Noćne ptice
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Brbljaonica :: Druzenje i kava-
Forum(o)Bir: