Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Empty
PostajNaslov: Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta   Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Icon_minitime19/9/2007, 00:01

ZAGREB - Bosanski par razvodi se nakon što su saznali da su se potajno dopisivali jedno s drugim preko interneta koristeći se lažnim imenima, prenosi Ananova.

Sara Klarić (27) i njezin muž Adnan (32) iz Zenice, otvorili su si dušu dopisujući se međusobno o svojim bračnim problemima, te su oboje osjećali da su pronašli svoju srodnu dušu.
Par se upoznao na online chat forumu, dok je on bio na poslu a ona u internet kafiću, te su se počeli dopisivati pod imenima ''Sweetie'' i ''Prince of Joy''.
Nakon niza dopisivanja odlučili su se naći i onda su shvatili da se dopisuju jedno s drugim. Zatražili su razvod braka, jer oboje smatraju da je druga strana bila nevjerna.
[Vrh] Go down
nepal_

nepal_


Broj postova : 88
Age : 46
Location : Zagreb
Job/hobbies : rafting,stolni tenis,biciklijada
Humor : tu i tamo :-)
Registration date : 26.07.2007

Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Empty
PostajNaslov: Re: Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta   Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Icon_minitime19/9/2007, 00:26

Ma bas su neki..pa to je samo virtualna nevjera.. Cool Laughing
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Empty
PostajNaslov: Re: Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta   Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Icon_minitime19/9/2007, 00:32

Ja se samo pitam, kako nisu skontali da se poznaju ha ha ha Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta 968440

Mogu si zamisliti, kako su lajali protiv svojeg bracnog partnera ha ha ha Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta 968440
[Vrh] Go down
nepal_

nepal_


Broj postova : 88
Age : 46
Location : Zagreb
Job/hobbies : rafting,stolni tenis,biciklijada
Humor : tu i tamo :-)
Registration date : 26.07.2007

Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Empty
PostajNaslov: Re: Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta   Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Icon_minitime19/9/2007, 00:55

Macak je napisao/la:
Ja se samo pitam, kako nisu skontali da se poznaju ha ha ha Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta 968440

Mogu si zamisliti, kako su lajali protiv svojeg bracnog partnera ha ha ha Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta 968440

Sve se sazna kad-tad ili bilo kojim putem.. Wink

Ocito se nisu dovoljno poznavali..Mislim virtualno.. Laughing

Ne znam kako bi se to desilo meni.. lol!
[Vrh] Go down
crnamamba666

crnamamba666


Female
Broj postova : 88
Age : 35
Location : Sisak
Registration date : 27.07.2007

Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Empty
PostajNaslov: Re: Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta   Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Icon_minitime19/9/2007, 10:25

joj to sam jučer čitala negdje..umrla sam od smijeha!!! a jesu ludi ti bosanci (čast iznimkama) Very Happy:D
od sad ću pazit s kim se dopisujem na chatu
[Vrh] Go down
http://crnamamba666.spaces.live.com/
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Empty
PostajNaslov: Re: Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta   Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Icon_minitime19/9/2007, 11:39

Nek se razvedu, pa onda ponovo ožene za svoju srodnu dušu. Laughing lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Empty
PostajNaslov: Re: Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta   Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muž i žena varali se jedno s drugim preko neta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Drustvo :: Zivot u dvoje-
Forum(o)Bir: