Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Samo crno, naravno o humoru pričam

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
dt-2908

dt-2908


Male
Broj postova : 112
Age : 43
Registration date : 29.07.2007

Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime17/9/2007, 17:39

J ću da počnem pošto znam da još neke korisnike veseli ova vrsta humora.

Mucavica

Što radi gluhonjema djevojčica bez tri prsta?
- Muca
------------------------------------------------------------------------------------


Mačka

Sjede sadist, mazohist, serijski ubojica, nekrofil, zoofil i piroman i dosađuju se. Kad jednom digne se zoofil i kaže: "Ajde da uhvatimo jednu mačku."
- doda sadist: "Ajde da uhvatimo jednu mačku,pa da ju mučimo."
- doda serijski ubojica: "Ajde da uhvatimo jednu mačku,da ju mučimo i ubijemo."
- doda nekrofil: "Ajde da uhvatimo mačku, mučimo ju, ubijemo i onda je*emo".
- doda piroman: "Ajde da uhvatimo mačku, mučimo ju, ubijemo, jebemo i zapalimo."

Svi sada gledaju mazohista da vide šta će on reći...digne se on sa klupe,s ve ih pogleda i kaže: "Mijauuu"
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Re: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime17/9/2007, 19:46

Ljubim te za ovu temu I love you Samo crno, naravno o humoru pričam 613947 Samo crno, naravno o humoru pričam 886663


Išao Hitler u obilazak logora. Dođe on fino u logor i kaže da će zatvorenicima dati onoliko kruha koliko oni mogu skočiti u dalj.
Pitaju fino prvog koliko može skočiti, on kaže: " Jedan metar"...i daju mu 1kg kruha
Pitaju drugog, on kaže: " Dva metra"... pa mu daju 2kg kruha...

Vidjeli ostali zatvorenici koja je fora...pa bjedni i gladni kakvi već jesu..počnu da govore sve veće i veće cifre Samo crno, naravno o humoru pričam 81552

Kaže ovaj:"Ja mogu da skočim 6 metara " i daju oni njemu 6 kilograma kruha...

Na to se javi jedan i kaže: " Ja mogu 7 metara, nije to meni nikakav problem"...
A kaže na to Hitler: " Ovoga na streljanje...ovaj može da preskoči zid"


Samo crno, naravno o humoru pričam 993679 Samo crno, naravno o humoru pričam 993679 Samo crno, naravno o humoru pričam 868737

Zajeb, hahahah Samo crno, naravno o humoru pričam 273236
[Vrh] Go down
ela_2wheels

ela_2wheels


Female
Broj postova : 196
Age : 39
Location : CESTA....jer IN ROAD I TRUST. A kad spavam- okolica ST-a
Job/hobbies : Studiram na FFST-u...
Registration date : 28.07.2007

Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Re: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime17/9/2007, 19:49

E, a ovaj je toooliko smješan kad ga uživo slušaš Samo crno, naravno o humoru pričam 993679

Naime, jednog dana došla smrt po djedicu... Kako bi joj utekao sakrije se on u dječiji vrtić taman za vrijeme ručka, i sjedne skupa s njima za ručak.
Dođe smrt i pita ga: " Djede šta radiš ti tu?"
Odgovara on: " Papim."

Kaže smrt: " Papi, papi pa ćemo ić pa-pa." Samo crno, naravno o humoru pričam 553420
[Vrh] Go down
dt-2908

dt-2908


Male
Broj postova : 112
Age : 43
Registration date : 29.07.2007

Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Re: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime18/9/2007, 13:01

Citat :
[quote="ela_2wheels"]Ljubim te za ovu temu I love you Samo crno, naravno o humoru pričam 613947 Samo crno, naravno o humoru pričam 886663

Znam, ali nije potrebno i jedan pollitarski bambus će isto proći Samo crno, naravno o humoru pričam 273236 Samo crno, naravno o humoru pričam 857690

Evo još koji primjerak ove odlične vrste humora:


Tata i sin
Dođe tata doma i pita sina:
- Sine, zašto ne ideš van igrat nogomet?
- Tata, ali ja sam invalid!
- Znam sine, zajebavo sam se
----------------------------------------------------------------------------

Etiopija
Glođe mali Etiopljanin kost:
Naiđe drugi i kaže:
- Daj meni malo!
- Ne dam - kaže prvi.
- Nek, nek... umrijet će i moj babo - kaže drugi

------------------------------------------------------------------------------

Standard
Šetaju Mujo i Haso New Yorkom i vide mrtvu ženu u kontejneru.
Na to će Mujo Hasi: "Vidiš Haso šta ti je standard, pojebeš i baciš".

Samo crno, naravno o humoru pričam 868737 Samo crno, naravno o humoru pričam 868737 Samo crno, naravno o humoru pričam 76365 Samo crno, naravno o humoru pričam 76365 Samo crno, naravno o humoru pričam 868737
-------------------------------------------------------------------------------------

Bolestan?!
Zaposlio neki gazda novog radnika. I zaista, kao po preporuci, ovaj se pokaže kao najbolji radnik ikad. Ali, u ponedjeljak, javlja se radnik telefonom: -Gazda, oprostite, ja danas ne mogu doći. Bolestan sam. -Nema veze, reče gazda. Radnik dođe normalno u utorak raditi i radi normalno cijeli tjedan. No, u ponedjeljak on opet nazove da neće doći pošto je opet bolestan. Gazda već pomalo ljut i začuđen, no popusti pošto mu je to ipak najbolji radnik. No počne se to ponavljati - svaki ponedjeljak ovaj ne dolazi pošto je bolestan. Na kraju gazda popizdi i upita ga: -Čovječe, daj mi ti lijepo reci zašto si ti svaki ponedjeljak bolestan. Ovaj mu odgovori: -Ha, znate, ja svaki ponedjeljak krenem na posao, pa usput na putu svratim do sestre, da je vidim, malo popričam, i znate kak to ide, simo-tamo, bla bla i na kraju završimo na tome da se jebemo cijeli dan kao ludi. Na to će gazda: -Isuse, pa to je odvratno. A radnik veli: -Pa jesam li vam rekao da sam bolestan?!

Pa da čujem ima li boljeg Samo crno, naravno o humoru pričam 588445
[Vrh] Go down
dt-2908

dt-2908


Male
Broj postova : 112
Age : 43
Registration date : 29.07.2007

Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Re: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime18/9/2007, 14:05

Još jedan:


Stidljivko
Došao slavni gangster u jedan kafić i vidi dvije prelijepe plavuše sijede za šankom. I kako ne zna kojoj da priđe, ubije onu manje lijepu i stidljivo upita onu drugu: -A što tako lijepa djevojka radi sama?

To ja zovem uletom lol!
[Vrh] Go down
dt-2908

dt-2908


Male
Broj postova : 112
Age : 43
Registration date : 29.07.2007

Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Re: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime24/9/2007, 16:46

Stolica

Izmakao mu je stolicu, ali on nije pao.
Dapače, ostao je visjeti.

-------------------------------------------------------------------------


Samo je jedna mama

Zada učiteljica u školi učenicima domaću zadaću da napišu sastav na temu "Samo je jedna mama". Sutradan, prozove ona malog Ivicu da pročita, i počne Ivica: - Dođem ja iz škole prekjučer, kad tamo otvorena vrata od kuće. Uđem i vidim svog tatu kako leži u kadi u lokvi krvi sa tri crvene rupice na čelu. Sestra je visjela obješena za prozor s konopcem za prostiranje rublja, a moj mali braco se odmarao u kuhinji sa sjekirom u čelu. Začuo sam glasove u maminoj i tatinoj sobi pa sam krenuo vidjeti tko je tamo. U krevetu su bili mama i neki nepoznati striček, potpuno goli. On je pitao: "Hoćemo i njega?", a mama je rekla: "Nemoj još, još će nam trebati malo. Ivice, otiđi i donesi nam dvije pive iz frižidera." I ja poslušno, kao pravi mamin sin otišao, otvorio frižider i povikao: SAMO JE JEDNA, MAMA!

---------------------------------------------------------------------------


Dobar tata

Ivica bio kod kuće, mama mu spavala. Odjednom zazvoni telefon i Ivica se javi: - "Tko je?" Javi se neki muški glas: - "Sine, tata je. Poslušaj što ću ti reći i da si to odmah učinio." "Dobro, tata." "Slušaj sine, otvori špajzu, uzmi sjekiru i raskoli mamu. Odmah!" "Tata, pa ti nisi normalan. Neću! Ona je moja mama." "Slušaj sine, ako ti to ne učiniš, kad dođem doma raskolit ću je zajedno sa tobom." Ivica u plaču ode do špajze, uzme sjekiru, raskoli mamu i vrati se na telefon. "Jesam, tata." "Dobro sine, sada je dobro raskomadaj, na pet-šest djelova." Ode sin, i raskomada mamu. "Jesam." "Odlično, sada svaki taj komad stavi u jednu vreću." Ivica i postupi tako. "Bravo sine, sada isto to napravi sa sestrom!" "Ali tata, ja nemam sestru." Začu se muk. "3735131?" "Ne, 3733513". "Uf, oprostite, krivi broj."

---------------------------------------------------------------------------


Tulum

"Mama, zašto sam ja crn, a ti bijela?"
"Sine, kakav je tulum bio, dobro da ne laješ."

-------------------------------------------------------------------------


Dijete

Rodilo se Muji dijete sa 6 glava i pitaju ga ljudi kako dijete.
"K'o zmaj!"

lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Re: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime26/9/2007, 18:52

Sjedi lik ispred kuce i vidi 4 cigana kako nose neku kadu.
Lik uzme puscetinu i sve ih pobije jednog po jednog,kad izadje Skinhed iz kade i kaze mu "sto mi probusi tockove jebote?".
[Vrh] Go down
dt-2908

dt-2908


Male
Broj postova : 112
Age : 43
Registration date : 29.07.2007

Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Re: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime7/10/2007, 23:36

Evo da osvježim malo Twisted Evil Twisted Evil


Žvale se dečko i djevojka. Tek će djevojka dečku:
- E, mislim da sam ti uzela žvaku.

A tek će on na to:
- Ne, ne, to sam se ja jutros prehladio.

--------------------------------------------------------------------------

Dođe tata doma i pita sina:

- Sine, zašto ne ideš van igrat nogomet?
- Tata, ali ja sam invalid!
- Znam sine, zajebavao sam se.

---------------------------------------------------------------------------

Krastavac

Tri grobara za užinu pričaju o svojim seksualnim poduhvatima sa leševima. Jedan izvadi krastavac i kaže: "E, jedna je imala ovakav klitoris!" "Tako velik?!" "Ma ne, tako kisel!"

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
dt-2908

dt-2908


Male
Broj postova : 112
Age : 43
Registration date : 29.07.2007

Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Re: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime16/10/2007, 20:10

Alkohol

Zašto je Bog izmislio alkohol?

Da ružne ne ostanu djevice.

queen queen queen
[Vrh] Go down
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Re: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime19/10/2007, 14:36

Probudi se mali Ivica usrid noći,uđe kod roditelja u sobu i vidi tatu kako leži na mami.Pita ga Ivica:
"Tata,tata,šta to radiš mami?"
Kaže mu tata:"Pravim mami bebu."
A ivica se okrene,naprči guzicu i kaže:"Aj tata,napravi mi autić!" Samo crno, naravno o humoru pričam 868737




Šta je pozitivno kol Alzheimerove bolesti?
Svaki dan upoznaješ nove ljude... Samo crno, naravno o humoru pričam 863565 Samo crno, naravno o humoru pričam 19966





Zašto u Sloveniji nema ptičje gripe?
Ne mogu je tice potrefit kad padaju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Samo crno, naravno o humoru pričam Empty
PostajNaslov: Re: Samo crno, naravno o humoru pričam   Samo crno, naravno o humoru pričam Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Samo crno, naravno o humoru pričam
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Tehnologija :: Motori-
Forum(o)Bir: