Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet

Go down 
+3
jura
agentprovocateur
orestes
7 posters
Autor/icaPoruka
orestes

orestes


Female
Broj postova : 36
Registration date : 26.07.2007

Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Empty
PostajNaslov: Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet   Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Icon_minitime26/7/2007, 21:19

neki dan pronadjem u tamo nekom kutku 10-tak filmova koje mi je vec davno netko dao i koje nemam pojma nisam tada pogledala.
i naletim na :

Requiem for a Dream - Aronofsky


...i yebote! ostala sam...zabezeknuta.
jos razmisljam o tome.
[Vrh] Go down
agentprovocateur

agentprovocateur


Broj postova : 34
Registration date : 28.07.2007

Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Empty
PostajNaslov: Re: Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet   Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Icon_minitime28/7/2007, 16:52

children of man(clive owen,julian moor)

fantastican film koji prikazuje moguce posledice sadasnje britanske politike prema "teroristima" i imigrantima.

interesantno je kada su owen-a nakon premijere filma novinari upitali dali je moguce da se ovako sto ikada desi u slobodnoj i demokratskoj engleskoj,on je odgovorio da se vec desava,ali da je radnja filma smestena u blisku buducnost.

izvrstan angazovan film sa porukom.
[Vrh] Go down
agentprovocateur

agentprovocateur


Broj postova : 34
Registration date : 28.07.2007

Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Empty
PostajNaslov: Re: Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet   Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Icon_minitime29/7/2007, 06:41

groundhog day (Bill Murray ,andie macdowell)


nista drugo nemam reci, osim,ako ga niste pogledali brzo uradite to i vratite se sa utiscima.

najbolja komedija ikada.
[Vrh] Go down
jura

jura


Male
Broj postova : 100
Registration date : 28.07.2007

Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Empty
PostajNaslov: Re: Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet   Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Icon_minitime29/7/2007, 13:30

Film kojeg bi preporučio ako ga još niste gledali je Kosa (Hair)
[Vrh] Go down
http://zutakuca.blog.hr
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Empty
PostajNaslov: Re: Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet   Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Icon_minitime30/7/2007, 19:37

Gladijator sa Russell Crowe

Film me je odusevio, tako isto glumac Russell Crowe koji je bio brilijantan!
[Vrh] Go down
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Empty
PostajNaslov: Re: Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet   Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Icon_minitime31/7/2007, 20:05

Diznijevi crtići...Da mi se nisu shebale kazete još bi se oni vrtili...Zna ko di ima kupit DVD,a da nisu sinkronizirani?To je trajno blago majke ti...

Inače,svako malo pogledan Klub boraca...Obožavan ga...Šta zbog odličnih glumaca,šta zbog same radnje,scenografije,tekstova...ma Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
crnamamba666

crnamamba666


Female
Broj postova : 88
Age : 35
Location : Sisak
Registration date : 27.07.2007

Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Empty
PostajNaslov: Re: Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet   Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Icon_minitime1/9/2007, 09:36

da,klub boraca je dobar film...
ja bi opet pogledala Kraljevstvo sumraka, film mi je baš ostao u sjećanju,pogotovo tužni kraj Sad
[Vrh] Go down
http://crnamamba666.spaces.live.com/
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Empty
PostajNaslov: Re: Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet   Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Icon_minitime1/9/2007, 21:59

yawanna je napisao/la:
Diznijevi crtići...Da mi se nisu shebale kazete još bi se oni vrtili...Zna ko di ima kupit DVD,a da nisu sinkronizirani?To je trajno blago majke ti...

Inače,svako malo pogledan Klub boraca...Obožavan ga...Šta zbog odličnih glumaca,šta zbog same radnje,scenografije,tekstova...ma Very Happy Very Happy Very Happy


Koliko ja znam, svaki DVD ima opciju podešavanja na engleski jezik s hrvatskim titlom. Wink

Film koji sam pogledala nekoliko puta bio je Gladijator i stari ofucani "Prljavi ples", ali opet iznova tako romantičan. Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Empty
PostajNaslov: Re: Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet   Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Film koji sam odgledao/la...i mogla bih opet
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Film koji sam odgledao/la...i ne bih mogao/la opet.
» Zadnji film koji ste pogledali

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Kultura :: Film i TV-
Forum(o)Bir: