Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Medjugorje

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Medjugorje Empty
PostajNaslov: Medjugorje   Medjugorje Icon_minitime27/7/2007, 02:05

Kakvo je vase misljenje o Medjugorju?

Vijerujete li u gospina ukazanja?

Jeste li ikad bili ili idete li cesto? Je li to za vas mjesto kao i svako drugo ili je to posebno mjesto?
[Vrh] Go down
-suBrino-

-suBrino-


Male
Broj postova : 29
Location : SubPlace
Job/hobbies : Surfanje...
Registration date : 26.07.2007

Medjugorje Empty
PostajNaslov: Re: Medjugorje   Medjugorje Icon_minitime27/7/2007, 02:41

Moja kolegica živi nedaleko od mene i velika je vjernica. Poznaje jednu ženu, mislim da joj je ime Mirjana, nisam ju previše slušao. Njoj se Gospa ukazuje na Međugorju i vidi ju, razgovara s njom, opisivala ju je kao dvadesetogodišnjakinju.
Uvijek joj se prikazuje između 17 i 18h. Čak i postoji slika gdje ona vidi Gospu, ako želite, zamolit ću kolegicu koja osobno poznaje tu ženu. I da, ta žena ne bi lagala i dobro poznaje moju kolegicu. Nekako vjerujem u sve to. Na moje pitanje o čemu je razgovarala žena s njom, odgovorila mi je da je ona vidjela Gospu kako je plakala i bila tužna jer je sve manje i manje iskrenih vjernika, jer se više ne moli kako bi ona željela.

Postavio sam joj pitanje da li je slična kipu Djevice Marije na što mi je odgovorila da ona uopće nije slična tom kipu i da je ona nalik dvadesetogodišnjoj djevojci predivna lica.

A i Gospa je smatrala to mjesto dobrim jer tamo ima iskrenih ljudi koji se mole. A koliko ima u katedralama koji dolaze moliti? Šipak.

Ima i ljudi koji ne vjeruju u to pa bi im obično postavljao pitanje npr.

Da li vjerujete ljudima koji kažu da su doživjeli izvantjelesno iskustvo i da su vidjeli sebe kako ga operiraju? Ili misliš da je to plod njihove mašte? Ne bih rekao. Isto se to ne može dokazati. Mada, zapravo, može se dokazati djelomično.
Zašto i ne bi bilo moguće i kod ove gospođe kojoj se Gospa ukazuje?
Jeste li vi pomislili kako je to možda cijela istina? Da im se Gospa ukazuje? Što biste onda rekli?

Da netko tvrdi da je to samo obična metalna projekcija mozga i posljedica djelovanja anestetika...

Znači, to bi i vrijedio za jedan bračni par koji je autom išao na drugi kraj države u posjetu baki i djedi i putem su doživjeli nesreću. Sin i otac su bili na rubu života i smrti...susreli su se, komunicirali su se, vidjeli su svjetlo, sin je htio tamo, otac nije htio i nagovarao je sina da se vrate jer je prije toga vidio ženu kako plače i priča sa medicinskom sestrom? I tako su se oni vratili u život. I čim su se otac i sin susreli nakon što su se probudili iz kome, oni su znali o čemu su razgovarali još dok su bili izvan svojih tijela. Žena se zaprepastila kada je njen muž izrekao riječi koje je ona govorila med. sestri.
A par je iz Zagreba. Tako da nije moguće da je to posljedica anestetika ili ostalih utjecaja. To stvarno postoji, to svjetlo postoji...

Zašto i ovo ne bi postojalo? Možda ovo nije obmana. Ne vjerujem da bi se žene, inače velike vjernice, usudile na poteze kao što su varanje i podizanje svojih malenkosti u nadi da stječu neku slavu.
[Vrh] Go down
http://croats.18.forumer.com/index.php?act=idx
Aimee




Broj postova : 63
Registration date : 26.07.2007

Medjugorje Empty
PostajNaslov: Re: Medjugorje   Medjugorje Icon_minitime27/7/2007, 02:43

Ne vjerujem u Međugorje i mislim da je to samo marketinški trik. Zašto ga Vatikan ne priznaje?
[Vrh] Go down
New Order

New Order


Male
Broj postova : 11
Registration date : 26.07.2007

Medjugorje Empty
PostajNaslov: Re: Medjugorje   Medjugorje Icon_minitime28/7/2007, 20:08

Aimee je napisao/la:
Zašto ga Vatikan ne priznaje?

Vatikan se nikada ne izjasnjava o nekom slucaju dok vidjenja jos traju. Takvu politiku imaju.
[Vrh] Go down
agentprovocateur

agentprovocateur


Broj postova : 34
Registration date : 28.07.2007

Medjugorje Empty
PostajNaslov: Re: Medjugorje   Medjugorje Icon_minitime30/7/2007, 18:04

Aimee je napisao/la:
Ne vjerujem u Međugorje i mislim da je to samo marketinški trik. Zašto ga Vatikan ne priznaje?

Nismo se prevarili. Naš znanstveni zaključak je jasan: ono što se događa u Međugorju ozbiljno je, treba biti ozbiljno shvaćeno”, izjavio je prof. dr. Henri Joyeux, francuski kirurg i kancerolog, profesor na medicinskom fakultetu u Montpellieru u Francuskoj

http://www.livno-online.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2433&Itemid=261


cak bi sebe kao ateistu mogao okarakterisati,ali u slucaju prikazanja gospe u medjugorju,kada procitam sta naucnici misle i sta su utvrdili nakon testova nad svedocima ukazanja...najezim se
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Medjugorje Empty
PostajNaslov: Re: Medjugorje   Medjugorje Icon_minitime30/7/2007, 19:56

Ja vjerujem u gospina ukazanja, jer sam citao dosta o tome, tako isto razna istrazivanja koje dovode sve do istog zakljucka da ljudi ne lazu. Jegba, nesto se bilo dogodilo...
Bio sam jednom u Medjugorju, taman prije rata i obisao to sve.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Medjugorje Empty
PostajNaslov: Re: Medjugorje   Medjugorje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Medjugorje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Drustvo :: Religija-
Forum(o)Bir: