Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 TEMA SKORO IZVAN OKVIRA

Go down 
Autor/icaPoruka
MARTIN




Male
Broj postova : 5
Registration date : 30.07.2007

TEMA SKORO IZVAN OKVIRA Empty
PostajNaslov: TEMA SKORO IZVAN OKVIRA   TEMA SKORO IZVAN OKVIRA Icon_minitime30/7/2007, 11:30

Nisam siguran gdje ova tema uopce pripada. Kako mislim ipak je naj blize gospodarstvu. Radi se o spektakularnome portalu: "YouTube" kojega je kako znamo preuzeo, "Google."

Toga dana je vrijednost Google-a na burzi porasla samo za jedan dan za nevjerojatnih 4 milijarde, i slovima cetiri milijarde US $.

Nije YouTube jedini sa tom i takvom ponudom na internetu. Vecina onoga sto se nalazi na tim stranicama je obicno smece i mulj. Ima ipak i stvarno kvalitetnih stvari. Kako ja mislim to je najveca moguca arhiva, svega i svacega. Tu onda nastaju i problemi. Materija je jako komplicirana i pravna situacija zapetljana.

Pobunili su se nositelji autorskih prava sa svih strana. Kako protiv "Free Radio bloga" tako ipak i naj vise protiv "Google" i "YouTube."

Na jednoj strani su jake tradicionalne medijske kuce, TV postaje i drugi. Na drugoj strani opet isto tako jaki, Google i ostali.

Bit ce zanimljivo pratiti daljnji tok dogadjanja na tome podrucju. Nisam siguran da ce Google uspjesno u njihovu i nasu korist uspjeti stvar spasiti.
Nista mi naravno ne vrijedi da ja i Vi zelimo drugacije. Treba sacekati i vidjeti. druge mogucnosti nemamo.

MARTIN
[Vrh] Go down
http://www.jelica.de
 
TEMA SKORO IZVAN OKVIRA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prva tema ovdje

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Croatix :: Drustvo :: Gospodarstvo-
Forum(o)Bir: