Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Uspijesan brak/veza

Go down 
+2
Aimee
Macak
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime19/8/2007, 23:23

Odlična ideja za pisanje knjige,svaka čast Wink .Trenutno san u stisci s vrimenon,kad ga buden imala malo više pročitat ću je 100% i reč ti svoje mišljenje.jesi li da reklamu u novine,na TV ili nešto,za koju je kuću izašla naklada?Poradi malo na tome da se za knjigu pročuje Wink
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime20/8/2007, 06:16

Izašla je prije dvije godine i svima je poslan dopis, samo što nitko osim Net-a, Večernjeg i lokalnih postaja nije pokazao zainteresiranost, što ćeš, a tamo ako bolje pričitaš vidjeti ćeš da sam se honorara odrekao u korist razminiranja a imaš i link za izdavača gdje možeš naručiti tiskani primjerak. Napisana je samo zato da postoji nešto i od nas koji smo prošli sve to.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime22/8/2007, 01:50

Možda bi bolje proša da pišeš pisme za Tompsona ili Škoru...Glas naroda....
(ovo je sprd,ne mogu ih smislit obojicu)
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime22/8/2007, 08:35

To je tvoje pravo, ja ih volim a tebi ne zamjeram što ih ne voliš
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime24/8/2007, 12:31

gibo je napisao/la:
To je tvoje pravo, ja ih volim a tebi ne zamjeram što ih ne voliš

E to se cijeni...Ne nametanje vlastitog mišljenja...
Kako žena i dica? Very Happy
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime25/8/2007, 06:51

Hvala na pitanju, dobro je sve, sve ide svojim tokom. Cure rastu, mi pokušavamo udovoljiti njihovim potrebamai željama a kako će ispasti vidjeti ćemo. Kako je kod tebe, jesi li učvrstila svoja uvjerenja ili ..?
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime25/8/2007, 11:31

Narafski Wink ...Spreman se za ispite na faksu sad u 9.mj i tako...nadan se proć bar 2 od 3 preostala...i tako to... Surprised
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 00:04

yawanna je napisao/la:
Narafski Wink ...Spreman se za ispite na faksu sad u 9.mj i tako...nadan se proć bar 2 od 3 preostala...i tako to... Surprised

Uči i proići ćeš još ako imaš i malo sreće to je to. Samo da ti ne bude kao mani na anatomiji, pogledao sam pitanja sklopio listić i izašao van. Vjerujem da su tvoji ponosni na tebe nastavi tako i sve će biti u redu. Škola ljubav i provod, to te treba zanimati, bar su to moja mjerilia, u tvopjim godinama a kasnije će sve doći samo po sebi. Vidjeti ćeš.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime26/8/2007, 20:59

Hmmmm...ponosni...Valjda...kad ne jurcaju za menon da se uvatin knjige i počnen učit i kad ne popi***ju jer izlazin svaku večer i dolazin ujutro...Ka puno ću naučit od 8 navečer do 7 ujutro...
Mislin...oću...al ništa vezano za faks Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime27/8/2007, 09:28

Bitno je dati ispite a jebi ga trebaš imati vremena i za provod. Najgore, s tvoje točke gledišta, je to što starci pričaju gluposti i ne razumiju tvoje potrebe i stavove. Jel' tako? I ja sam tako razmišljao kada sam bio u tvojim godinama, a sada vidim da su starci bili u pravu u nekim stvarima. Prvo za faks, nisam ga završio jer i nije trebao i starci su samo srali bez veze i pričali gluposti ALI sada kada vidim sve onr seronje koji mi nisu bili do koljena ni prije rata a kamoli u ratu. I sad svi ti koji nemaju pojma ni očemu ali su završili za tetu u vrtiću a sada su daleko dogurali.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
yawanna

yawanna


Female
Broj postova : 50
Age : 37
Location : Kaštela-Zagreb
Job/hobbies : Studentica Fakulteta Prometnih Znanosti
Registration date : 30.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime27/8/2007, 10:31

Večina mojih kolega jednoga će dana bit bitnici...mislin...ipak smo na Prometu...Meni je najbitnije samo zaposlit se na aerodromu i gotovo,polako napredovat i sve...al na aerodrom upast je... Rolling Eyes Crying or Very sad
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime30/8/2007, 23:30

Želim ti puno sreće
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
Sponsored content





Uspijesan brak/veza - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uspijesan brak/veza   Uspijesan brak/veza - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uspijesan brak/veza
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Drustvo :: Zivot u dvoje-
Forum(o)Bir: