Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako i gdje nabaviti softver?

Go down 
Autor/icaPoruka
cenzura-stop

cenzura-stop


Male
Broj postova : 20
Age : 79
Location : Makarska riviera
Job/hobbies : Politički humor
Humor : Demokratski kanibalizam
Registration date : 27.07.2007

Kako i gdje nabaviti softver? Empty
PostajNaslov: Kako i gdje nabaviti softver?   Kako i gdje nabaviti softver? Icon_minitime27/7/2007, 09:35

Uvjeren sam da bi ova tema dobro došla korisnicima ovoga foruma. naravno, ne podupirem nelegalni softver niti bilo kakvo kršenje zakona u svezi s tim.
Neka moderator ovog podforuma napiše odgovarajući uvod umjesto ovoga.
Javit ću se s porukom o softveru koji me zanima.
[Vrh] Go down
http://www.sapienti-sat.com
cenzura-stop

cenzura-stop


Male
Broj postova : 20
Age : 79
Location : Makarska riviera
Job/hobbies : Politički humor
Humor : Demokratski kanibalizam
Registration date : 27.07.2007

Kako i gdje nabaviti softver? Empty
PostajNaslov: Re: Kako i gdje nabaviti softver?   Kako i gdje nabaviti softver? Icon_minitime27/7/2007, 09:54

Malo kronologije
Od 1992. do 2004. godine redovito sam rabio računala Macintosh, od tada PC i povremeno Macintosh, samo kada mi treba postojeći skener s SCSI portom. Sačuvane su instalacijske diskete za računala Macintosh za taj skener: HP DeskScan II, C2504-15301 (dvije diskete 3,5" u Macintosh formatu, nečitljive na PC). Ne mogu naći instalacijske diskete ovog skenera za PC, ili ih nisam ni dobio pri nabavi skenera.
Na Macintosh računalima naziv skenera je 2500A i pretstavlja se kao DeskScan II, a na samom skeneru piše HP ScanJet IIcx. Ta stanovita zbrka u identifikaciji skenera komplicira i traženje softvera na Internetu.
Kasnije sam na PC ugradio SCSI port i putom Interneta i Free Software uspješno instalirao skener na PC. Pogriješio sam što tada nisam snimio 4 instalacijska diska 3,5", jer je sve izgubljeno poslije havarije hard diska.
Možda softver za skener ne uspijevam pronaći zbog zastarjelosti?
Ne nađem li softver, morat ću nabaviti neki novi skener.

Poruka
Ako netko posjeduje navedeni skener, molim da mi e-mailom pošalje instalacijske diskove za PC.
Hvala na razumijevanju.
[Vrh] Go down
http://www.sapienti-sat.com
cenzura-stop

cenzura-stop


Male
Broj postova : 20
Age : 79
Location : Makarska riviera
Job/hobbies : Politički humor
Humor : Demokratski kanibalizam
Registration date : 27.07.2007

Kako i gdje nabaviti softver? Empty
PostajNaslov: Re: Kako i gdje nabaviti softver?   Kako i gdje nabaviti softver? Icon_minitime18/8/2007, 01:10

cenzura-stop je napisao/la:
Malo kronologije
Od 1992. do 2004. godine redovito sam rabio računala Macintosh, od tada PC i povremeno Macintosh, samo kada mi treba postojeći skener s SCSI portom. Sačuvane su instalacijske diskete za računala Macintosh za taj skener: HP DeskScan II, C2504-15301 (dvije diskete 3,5" u Macintosh formatu, nečitljive na PC). Ne mogu naći instalacijske diskete ovog skenera za PC, ili ih nisam ni dobio pri nabavi skenera.
Na Macintosh računalima naziv skenera je 2500A i pretstavlja se kao DeskScan II, a na samom skeneru piše HP ScanJet IIcx. Ta stanovita zbrka u identifikaciji skenera komplicira i traženje softvera na Internetu.
Kasnije sam na PC ugradio SCSI port i putom Interneta i Free Software uspješno instalirao skener na PC. Pogriješio sam što tada nisam snimio 4 instalacijska diska 3,5", jer je sve izgubljeno poslije havarije hard diska.
Možda softver za skener ne uspijevam pronaći zbog zastarjelosti?
Ne nađem li softver, morat ću nabaviti neki novi skener.

Poruka
Ako netko posjeduje navedeni skener, molim da mi e-mailom pošalje instalacijske diskove za PC.
Hvala na razumijevanju.

U međuvremenu problem mi je riješio vrsni informatičar. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.sapienti-sat.com
Sponsored content





Kako i gdje nabaviti softver? Empty
PostajNaslov: Re: Kako i gdje nabaviti softver?   Kako i gdje nabaviti softver? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako i gdje nabaviti softver?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» A gdje je..........
» Gdje ljetujete ove godine?
» Kako vam se svidja novi izgled foruma?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Informatika :: Sotfware-
Forum(o)Bir: