Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gdje ljetujete ove godine?

Go down 
+2
wiena7
Macak
6 posters
Autor/icaPoruka
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Gdje ljetujete ove godine? Empty
PostajNaslov: Gdje ljetujete ove godine?   Gdje ljetujete ove godine? Icon_minitime30/7/2007, 20:01

Gdje planirate ljetovati ove godine?
[Vrh] Go down
wiena7

wiena7


Broj postova : 15
Registration date : 31.07.2007

Gdje ljetujete ove godine? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljetujete ove godine?   Gdje ljetujete ove godine? Icon_minitime6/8/2007, 16:13

konačno sam u zg i to mi je pravi odmor, inaće provodim nekoliko dana u Dubrovniku gradu zbog Igara koje su zaista sjajane...a noći dubrovačke čarobne...koji dan na Hvaru, Grožnjan zbog ljetne umjetničke škole i većina u voljenom rodnom gradu bijelom Zagrebu gradu...ionako me uglavnom ovdje nema pa mi je ovdje pravi odmor...
[Vrh] Go down
masha

masha


Female
Broj postova : 29
Age : 46
Location : slavonija ravna
Registration date : 18.08.2007

Gdje ljetujete ove godine? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljetujete ove godine?   Gdje ljetujete ove godine? Icon_minitime19/8/2007, 00:05

Evo već drugu godinu za redom na Hvaru, i opet ću dogodine.
Za sve koji nisu bili, otok je predivan, a ni cijene nisu samo za one duboka džepa (kako se priča), sam grad Hvar jeste skupo jetsetersko odredište, ali Jelsa i Vrboska nisu tako skupi gradići, a po meni, još ljepši od Hvara.
[Vrh] Go down
jastreb2

jastreb2


Broj postova : 51
Registration date : 12.08.2007

Gdje ljetujete ove godine? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljetujete ove godine?   Gdje ljetujete ove godine? Icon_minitime19/8/2007, 20:18

bio u Omišu, Splitu i Sinju (vrijeme alke - doživljaj fantastičan)
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Gdje ljetujete ove godine? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljetujete ove godine?   Gdje ljetujete ove godine? Icon_minitime22/8/2007, 22:59

Ja nazalost nisam nikuda bio a toliko imao u planu, jebga, kad uvjek neki posao neplanski dodje Neutral
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Gdje ljetujete ove godine? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljetujete ove godine?   Gdje ljetujete ove godine? Icon_minitime23/8/2007, 07:17

Valbandon kod Pule, bili smo krajem lipnja i sve se potrefilo tako da je zbilja bilo odlično. U tih desetak dana dana smo se BAŠ odmorili. Slijedeće godine planiramo u Pučišće na Braču. Bio sam tamo poslom i mjesto je genijalno ali nikako ne stignemo tamo na odmor, planiramo to već tri godine, valjda ćemo slijedeće uspjeti.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
crnamamba666

crnamamba666


Female
Broj postova : 88
Age : 35
Location : Sisak
Registration date : 27.07.2007

Gdje ljetujete ove godine? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljetujete ove godine?   Gdje ljetujete ove godine? Icon_minitime7/9/2007, 10:48

ja sam bila u Pirovcu sa sestričnom,ko i zadnjih par godina. meni je tamo fantastično,već imamo društvo i super nam je. još je ove godine more bilo baš toplo,tak da smo se nakupale ko nikad u životu Very Happy
[Vrh] Go down
http://crnamamba666.spaces.live.com/
Sponsored content





Gdje ljetujete ove godine? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljetujete ove godine?   Gdje ljetujete ove godine? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gdje ljetujete ove godine?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» A gdje je..........
» Kako i gdje nabaviti softver?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Lifestyle :: Putovanja-
Forum(o)Bir: