Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako spasiti Srbe od četnika?!

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime30/8/2007, 07:25

24SI - Četnička ikonografija, majice sa likovima đenerala Draže, Radovana Karadžića, Ratka Mladića, pjesme poput onih Baje Malog Knindže postale su nezaobilazan dekor manje-više svakog narodnog okupljanja "srpskog življa u BiH".

Da je povod okupljanja nebitan, a da je ikonografija važna, pokazao je skup na Zmijanju u čast pjesnika Petra Kočića, gdje su se i organizatori požalili da likovi sa haških potjernica i četnička tradicija "nanose štetu" srpskom narodu.

Dragutin Ilić, predsjednik Zavičajnog društva koje je organizovalo sjećanje na Kočića, to je hrabro priznao. I debelo je u pravu. Slavljenje ratnih zločinaca i četnička ikonografija postaju sve dublje ukorijenjeni u moderno srpstvo da postoji stvarna opasnost da ostanu trajno i prepoznatljivo obilježje Srba u BiH.

Ko bi onda i na koji način mogao objasniti svijetu, ali i narodima u BiH, da Srbi ne njeguju tradiciju ratnih zločina i protjerivanja?

Ako su lica najtraženijih haških bjegunaca Karadžića i Mladića ikone i dekor narodnih veselja, tuge, protesta, pa čak i navijačkih skupina, nisu onda Sud u Hagu niti međunarodna zajednica krivi što Srbe prati glas naroda čije je vojno i političko liderstvo počinilo genocid i zločine.

Aktuelnim srpskim liderima koji se deklarativno ograđuju od ratne politike i zločina, zalažući se istovremeno za put ka Evropi, mora biti jasno da zatvaranje očiju pred četničkom ikonografijom samo potpiruje sumnju u njihove stvarne namjere.

Za Dodika i kompaniju jedini način da dokažu suprotno i operu ruke jeste da zakonom zabrane veličanje zločina i zločinaca. Tako će od četnika spasiti Srbe.

http://www.24sata.info/7298

-----------------------------------------------------------------------------------

Nikako, vecina Srba podrzava taj zlocinacki pokret i ponose se sa njihovim zlocinima koje su cinili u WWII i Domovinskom ratu.
Tako da nije nimalo cudno da u srbskoj vladi danas ima 40% cetnika (radikala), na celu sa Kostunicom i velikim ljubiteljom tih zlocinaca Vukom Draskovicem.
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime2/9/2007, 01:36

Spashavaj macak sunce te ogrijalo,ubise cetnici
[Vrh] Go down
agentprovocateur

agentprovocateur


Broj postova : 34
Registration date : 28.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime2/9/2007, 03:18

al ga pretera macak No
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime2/9/2007, 12:04

Mislis da sam ga pretjerao? Dobro, pa reci mi zasto onda onakvi skupovi na Ravnoj Gori gdje isto dolaze politicari?
Zaso se onda dize spomenik Drazi?
Zasto toliko radikala ima, koji otvoreno zalazu za cetnicki pokret?
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime4/9/2007, 00:03

Zasto u Zagrebu organiziraju neke Ustaske koncerte i ljudi po ulicama slobodno nose Fasisticko znamenje?
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime5/9/2007, 23:26

Koji Ustaski koncerti?
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime6/9/2007, 05:13

Thompson to vam je dika Hrvatske i neka je al sto onda govoris o Ravnogorcima
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime8/9/2007, 08:13

Gle, ako netko na njegov koncert dođe u ustaškoj ikonografiji, da li je on kriv? A da se na ulicama smije nositi fašističko znakovlje to nije istina. Nije se smjelo ni u ratu ali pošto je sve bilo puno oružja nitko nije smio uzeti pojedincima koji su to nosili. Tu postoji isto i nepoznavanje kulture drugih zemalja. Moj avatar je indijska Svastika koju sam dobio od bratića koji je bio u UN-ovim mirovnim snagama u Kašmiru. A ne zaboravi da niti jedan hrvatski borac nije poginuo u napadu na srbiju a puno srbijanaca je skončalo život po našoj Domovini, i neka je, žao mi je što nismo uspjeli sve pobiti. Sve one koji su dolazili iz srbije ratovati, paliti, rušiti, pljačkati, silovati, .... trebalo je po kratkom postupku. Što se mene tiče, prema srbiji zid i nitko nikuda. A za četnike me boli qrac ali svakoga od njih poštujem kao srpskog nacionalistu kao što sam i ja hrvatski. Oni tamo mi 'vamo i gotovo, tako je najbolje.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime8/9/2007, 15:10

gibo je napisao/la:
Gle, ako netko na njegov koncert dođe u ustaškoj ikonografiji, da li je on kriv? A da se na ulicama smije nositi fašističko znakovlje to nije istina. Nije se smjelo ni u ratu ali pošto je sve bilo puno oružja nitko nije smio uzeti pojedincima koji su to nosili. Tu postoji isto i nepoznavanje kulture drugih zemalja. Moj avatar je indijska Svastika koju sam dobio od bratića koji je bio u UN-ovim mirovnim snagama u Kašmiru. A ne zaboravi da niti jedan hrvatski borac nije poginuo u napadu na srbiju a puno srbijanaca je skončalo život po našoj Domovini, i neka je, žao mi je što nismo uspjeli sve pobiti. Sve one koji su dolazili iz srbije ratovati, paliti, rušiti, pljačkati, silovati, .... trebalo je po kratkom postupku. Što se mene tiče, prema srbiji zid i nitko nikuda. A za četnike me boli qrac ali svakoga od njih poštujem kao srpskog nacionalistu kao što sam i ja hrvatski. Oni tamo mi 'vamo i gotovo, tako je najbolje.
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime8/9/2007, 15:11

Jes ti nesto ljut Gibo?
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime9/9/2007, 21:44

Nisam toliko ljut koliko sam razočaran. U što? U puno stvari. Kada se uzme u obzir što se sve od nas traži, a ova ulizivačka vlast koju smo izabrali ispunjava i još ne valjamo i uvijek imamo nekakav teret prošlosti i ustaštva. ma boli mene qrac za ustaše. Želim samo da se poštuje pravo i pravna država, ništa drugo. I još nešto, gibo je sa malim g.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime9/9/2007, 22:16

gibo je napisao/la:
Nisam toliko ljut koliko sam razočaran. U što? U puno stvari. Kada se uzme u obzir što se sve od nas traži, a ova ulizivačka vlast koju smo izabrali ispunjava i još ne valjamo i uvijek imamo nekakav teret prošlosti i ustaštva. ma boli mene qrac za ustaše. Želim samo da se poštuje pravo i pravna država, ništa drugo. I još nešto, gibo je sa malim g.


dobro gibo znaci ti ne vjerujes u suzivot?
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime10/9/2007, 17:04

Ne, zbilja ne vjerujem sve dok jednog dana srbi ne priznaju sami sebi da su izgubili rat i da moraju Hrvatsku prihvatiti kao svoju Domovinu. Tada će vjerojatno i reći za zločince, minska polja i ostala sranja. Zamisli kako je nekom poštenom srbinu šetati po Hrvatskoj i gledati svoje i znati da su zločinci i nemati kome to reći i znati da oni neće biti kažnjeni. Među srbima ima dosta ljudi koji nisu mogli izbjeći rat i sada bi se možda i pokušali uklopiti ali zbog takvog nerješenog stanja nisu u mogućnosti. A i nama će biti puno lakše i kako vrijeme prolazi, krivci budu završavali u zatvoru tako će i suživota biti. Osobno radim na mjestu gdje sam u dodiru sa klincima svih nacionalnosti i nitko od nas ne gleda tko je tko i čiji je sin ili kćer. Dijete je najbitnije. Ali to je samo moje mišljenje.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime10/9/2007, 19:43

Jes' ti iz Kostajnice gibo?
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime11/9/2007, 08:48

Ne ali poznam taj dio. Pogledaj www.oluja-grom.com i znati ćeš otkud sam, kao i autor knjige, i znati ćeš zašto tražim da se gibo piše sa malim g. Ne zaslužuju svi veliko slovo.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime11/9/2007, 23:53

gibo je napisao/la:
Ne ali poznam taj dio. Pogledaj www.oluja-grom.com i znati ćeš otkud sam, kao i autor knjige, i znati ćeš zašto tražim da se gibo piše sa malim g. Ne zaslužuju svi veliko slovo.

Denis Zibar- Oluja jednog izvidnika study
Ti si autor te knjige?
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime12/9/2007, 00:05

Zbilja vjeruješ da bi netko javno objevio svoje ime a ujedno i sada si valjda shvatio zašto ja pišem gibo sa malim g
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime13/9/2007, 00:37

gibo je napisao/la:
Zbilja vjeruješ da bi netko javno objevio svoje ime a ujedno i sada si valjda shvatio zašto ja pišem gibo sa malim g

Ne nisam mogao puno procitati u vezi te knjige nije mi htjelo otvoriti nista osim nekih kratkih inserata.
Ne kuzim zasto pises gibo sa malim slovom ali' valjda ima neki razlog a to.
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime13/9/2007, 08:08

Imamo, sasvim slučajno, iste nadimke i smatram da ja nemam pravo pisati veliko g, to ostavljam njemu.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime13/9/2007, 17:20

gibo je napisao/la:
Imamo, sasvim slučajno, iste nadimke i smatram da ja nemam pravo pisati veliko g, to ostavljam njemu.
vrlo dobro 4+
[Vrh] Go down
Ivo_

Ivo_


Broj postova : 41
Registration date : 31.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime24/10/2007, 00:34

sharpie je napisao/la:
Zasto u Zagrebu organiziraju neke Ustaske koncerte i ljudi po ulicama slobodno nose Fasisticko znamenje?

Tipično srbsko poistovjećivati Thompson koji pjeva domoljubne pjesme i par mladih u crnom odjevani na koncertu istog sa Ravnom Gorom i preko 35% radikala u srbskom parlamentu.

Rekoh tipično.
[Vrh] Go down
Ivo_

Ivo_


Broj postova : 41
Registration date : 31.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime31/10/2007, 09:03

sharpie je napisao/la:
Zašto u Zagrebu organiziraju neke Ustaške koncerte i ljudi po ulicama slobodno nose Fasisisticko znamenje?


Smile Bonne nuit.
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime1/11/2007, 05:12

sharpie je napisao/la:
Thompson to vam je dika Hrvatske i neka je al sto onda govoris o Ravnogorcima

Da, i reci ti meni kad je on podrzavao Ustase na njegovim koncertima?
Daj bogati, polako ste vec dosadni sa tim ustasama jebote. Ako ne znas, ustase su djelovale u IIWW ne u DR.

Vidis poznatu njemacku grupu Rammstein, inace politicki ljevo orijentirani, ali na njihove koncerte dolaze i debilni nacisti. Sada, rammstein proglasiti nacisticku grupu je totalno debilno, kao reci za Thompsona da podrzava Ustase!
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime1/11/2007, 22:13

Ivo_ je napisao/la:
sharpie je napisao/la:
Zasto u Zagrebu organiziraju neke Ustaske koncerte i ljudi po ulicama slobodno nose Fasisticko znamenje?

Tipično srbsko poistovjećivati Thompson koji pjeva domoljubne pjesme i par mladih u crnom odjevani na koncertu istog sa Ravnom Gorom i preko 35% radikala u srbskom parlamentu.

Rekoh tipično.

A sta ti mislis da ovi rade na toj ravnoj gori?malo se izvicu otpjevaju koju cetnicku pjesmu i razlaz
[Vrh] Go down
Ivo_

Ivo_


Broj postova : 41
Registration date : 31.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime2/11/2007, 10:33

sharpie je napisao/la:
Ivo_ je napisao/la:
sharpie je napisao/la:
Zasto u Zagrebu organiziraju neke Ustaske koncerte i ljudi po ulicama slobodno nose Fasisticko znamenje?

Tipično srbsko poistovjećivati Thompson koji pjeva domoljubne pjesme i par mladih u crnom odjevani na koncertu istog sa Ravnom Gorom i preko 35% radikala u srbskom parlamentu.

Rekoh tipično.

A sta ti mislis da ovi rade na toj ravnoj gori?malo se izvicu otpjevaju koju cetnicku pjesmu i razlaz

Kakve li veze sa Thompsonom ? On je barem obrijan, pristojno odjeven i ne pjeva u pijanom stanju, ne Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako spasiti Srbe od četnika?! Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako spasiti Srbe od četnika?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kako i gdje nabaviti softver?
» Kako vam se svidja novi izgled foruma?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Drustvo :: Vijesti-
Forum(o)Bir: