Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako spasiti Srbe od četnika?!

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 16:12

Ivo_ je napisao/la:
sharpie je napisao/la:
Ivo_ je napisao/la:
sharpie je napisao/la:
Zasto u Zagrebu organiziraju neke Ustaske koncerte i ljudi po ulicama slobodno nose Fasisticko znamenje?

Tipično srbsko poistovjećivati Thompson koji pjeva domoljubne pjesme i par mladih u crnom odjevani na koncertu istog sa Ravnom Gorom i preko 35% radikala u srbskom parlamentu.

Rekoh tipično.

A sta ti mislis da ovi rade na toj ravnoj gori?malo se izvicu otpjevaju koju cetnicku pjesmu i razlaz

Kakve li veze sa Thompsonom ? On je barem obrijan, pristojno odjeven i ne pjeva u pijanom stanju, ne Very Happy

Mozda ne pjeva u pijanom stanju mozda je na vutri ili koki
[Vrh] Go down
Ivo_

Ivo_


Broj postova : 41
Registration date : 31.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime3/11/2007, 05:41

sharpie je napisao/la:
Ivo_ je napisao/la:
sharpie je napisao/la:
Ivo_ je napisao/la:
sharpie je napisao/la:
Zasto u Zagrebu organiziraju neke Ustaske koncerte i ljudi po ulicama slobodno nose Fasisticko znamenje?

Tipično srbsko poistovjećivati Thompson koji pjeva domoljubne pjesme i par mladih u crnom odjevani na koncertu istog sa Ravnom Gorom i preko 35% radikala u srbskom parlamentu.

Rekoh tipično.

A sta ti mislis da ovi rade na toj ravnoj gori?malo se izvicu otpjevaju koju cetnicku pjesmu i razlaz

Kakve li veze sa Thompsonom ? On je barem obrijan, pristojno odjeven i ne pjeva u pijanom stanju, ne Very Happy

Mozda ne pjeva u pijanom stanju mozda je na vutri ili koki

Obrijan i pristojno odjeven eto što je najvažnije.
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime3/11/2007, 20:36

Zvucis kao da ti se dize na njega
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime11/11/2007, 10:51

Sharpie vjeruj mi nisi mi jasan, ponekad mi se čini da imaš normalne nadzore na svijet i da demokratski razmišljaš o nekim stvarima a ponekad mi se činiš da si velikosrbin koji mrzi sve što je hrvatsko. Poštujem tvoje opredjeljenje i stavove ali mi zbilja nisi jasan, ne znam zašto osuđuješ nekoga tko ne misli kao ti. Ja ne slušam cecu-četnikušu i boli ma qrac za nju ali isto tako nikome ne zamjeram tko ju sluša. Ona se snimala u srušenom Vukovaru sa AP M70 AB2 i šubarom i kokardom na glavi pa ja osobno ne gledam na sve njene slušatelje kao na četnike. Ima jedna stvar što svi vi pomalo zaboravljate, RAT je bio u Hrvatskoj ne srbiji, srbi su rušili našu Domovinu a ne mi vašu. To se zaboravlja.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime13/11/2007, 23:25

gibo je napisao/la:
Sharpie vjeruj mi nisi mi jasan, ponekad mi se čini da imaš normalne nadzore na svijet i da demokratski razmišljaš o nekim stvarima a ponekad mi se činiš da si velikosrbin koji mrzi sve što je hrvatsko. Poštujem tvoje opredjeljenje i stavove ali mi zbilja nisi jasan, ne znam zašto osuđuješ nekoga tko ne misli kao ti. Ja ne slušam cecu-četnikušu i boli ma qrac za nju ali isto tako nikome ne zamjeram tko ju sluša. Ona se snimala u srušenom Vukovaru sa AP M70 AB2 i šubarom i kokardom na glavi pa ja osobno ne gledam na sve njene slušatelje kao na četnike. Ima jedna stvar što svi vi pomalo zaboravljate, RAT je bio u Hrvatskoj ne srbiji, srbi su rušili našu Domovinu a ne mi vašu. To se zaboravlja.

Pa dobro koga sam ja to osudio?sta ti to nije jasno kod mene budi precizniji?
[Vrh] Go down
Ivo_

Ivo_


Broj postova : 41
Registration date : 31.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime14/11/2007, 01:35

sharpie je napisao/la:
Zvucis kao da ti se dize na njega

Nemoj se praviti bedastiji što jesi. Ovim samo pokazuješ svoje licemjerstvo, usudio bih se reći, urođenim. Daj me razuvjerit.....

Inače 'vakvih fora poštedi me, u širokom luku zaobiđi me.

Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Ivo_

Ivo_


Broj postova : 41
Registration date : 31.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime14/11/2007, 02:40

gibo je napisao/la:
Sharpie vjeruj mi nisi mi jasan, ponekad mi se čini da imaš normalne nadzore na svijet i da demokratski razmišljaš o nekim stvarima a ponekad mi se činiš da si velikosrbin koji mrzi sve što je hrvatsko. Poštujem tvoje opredjeljenje i stavove ali mi zbilja nisi jasan, ne znam zašto osuđuješ nekoga tko ne misli kao ti. Ja ne slušam cecu-četnikušu i boli ma qrac za nju ali isto tako nikome ne zamjeram tko ju sluša. Ona se snimala u srušenom Vukovaru sa AP M70 AB2 i šubarom i kokardom na glavi pa ja osobno ne gledam na sve njene slušatelje kao na četnike. Ima jedna stvar što svi vi pomalo zaboravljate, RAT je bio u Hrvatskoj ne srbiji, srbi su rušili našu Domovinu a ne mi vašu. To se zaboravlja.

Nitko nema pravo se pravdati što obranili državu od srba sa velikim planom.


Onima koji se prave nevinim poručujem poslušati govor Miloševićeva Velikog na Gazimestanu.
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime14/11/2007, 22:11

[quote="gibo"]Sharpie vjeruj mi nisi mi jasan, ponekad mi se čini da imaš normalne nadzore na svijet i da demokratski razmišljaš o nekim stvarima a ponekad mi se činiš da si velikosrbin koji mrzi sve što je hrvatsko. Poštujem tvoje opredjeljenje i stavove ali mi zbilja nisi jasan, ne znam zašto osuđuješ nekoga tko ne misli kao ti. Ja ne slušam cecu-četnikušu i boli ma qrac za nju ali isto tako nikome ne zamjeram tko ju sluša. Ona se snimala u srušenom Vukovaru sa AP M70 AB2 i šubarom i kokardom na glavi pa ja osobno ne gledam na sve njene slušatelje kao na četnike. Ima jedna stvar što svi vi pomalo zaboravljate, RAT je bio u Hrvatskoj ne srbiji, srbi su rušili našu Domovinu a ne mi vašu. To se zaboravlja.[/quot

Neznam koja je tvoja definicija "demokracije"?
Sto se tice velikosrbina,neznam ni koja je tvoja definicija toga nisam nikog ubio u ratu osim neke kuje koja mi je kenjala u bastu i jos par drugih zivotinja a i to mi je kasnije bilo zao,ne ide me ubijanje.
Ja jesam cinik ali ne mrzim sve sto je Hrvatsko mislim da tu nisi u pravu ali necu se puno truditi da te razuvjerim.
Sto se tice rusenja Hrvatske mislim da tu stvari isto ne gledas objektivno ali necu se puno truditi da objasnjavam.
To je sve ionako muznja Jarca u resheto...
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime15/11/2007, 08:10

Zbilja ne vrijedi da se raspravljamo bez veze a ti ako malo pogledaš svoje postove vidjeti ćeš da sam u pravu. Definicija demokracije: jednostavnije čini i radi što hoćeš ali da stim što činiš i radiš ne umanjuješ nekome drugome to isto pravo. Po tvojim postovima tako me podsjećaš na jednog diskutanta s kojim sam imao neke dogovore a živi u Buffalu. Ne razumijem to o rušenju. Da li ti zbilja želiš reći da smo mi rušili srbiju? Ili želiš reći da srbi nisu rušili Hrvatsku? Želiš li reći da smo mi sami srušili Vukovar, Dubrovnik, Gospić .....? Da smo mi sami pobili sve naše ljude na Ovčari, Glini, Škabrnji, Petrinji, ....? To mi nije jasno.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime15/11/2007, 21:56

gibo je napisao/la:
Zbilja ne vrijedi da se raspravljamo bez veze a ti ako malo pogledaš svoje postove vidjeti ćeš da sam u pravu. Definicija demokracije: jednostavnije čini i radi što hoćeš ali da stim što činiš i radiš ne umanjuješ nekome drugome to isto pravo. Po tvojim postovima tako me podsjećaš na jednog diskutanta s kojim sam imao neke dogovore a živi u Buffalu. Ne razumijem to o rušenju. Da li ti zbilja želiš reći da smo mi rušili srbiju? Ili želiš reći da srbi nisu rušili Hrvatsku? Želiš li reći da smo mi sami srušili Vukovar, Dubrovnik, Gospić .....? Da smo mi sami pobili sve naše ljude na Ovčari, Glini, Škabrnji, Petrinji, ....? To mi nije jasno.

Slazem se sa definicijom demokracije,ja nikom ne osporavam pravo na njegovo misljenje i isto tako stojim iza svojih stavova.
Kad pogledam unazad kroz povjest vi ste pobili puno vise Srba nego obrnuto i tu ti je kraj diskusije sto se toga tice.
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime16/11/2007, 09:39

Ne slažem se s time ali gle mi smo prvi put počeli živjeti zajedno 1918 nakon što smo bili na poraženoj strani u ratu. Tada ste izveli okupaciju Hrvatske i to je trajalo sve do 1991 kada smo uspjeli izaći iz kvazi tvorevine jugoslavije a sva ona sranja o bratstvu i jedinstvu te vjekovne želje o suživotu su pale u vodu za tili čas, i ne zaboravi da su beogradski stručnjaci došli do 40-80 000 žrtava u Jasenovcu. I jedna je previše a kamoli ovoliko ali to je ipak puno manje od titine laže 700 000.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime16/11/2007, 19:44

Ne slazem se sa tim
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime17/11/2007, 08:42

Možeš li onda objasniti kako se "vjekovna želja o suživotu i bratstvo i jedinstvo" raspalo u samo nekoliko mjeseci? Ja poštujem tvoje pravo na različito mišljenje ali molim te nemoj brkati osobnu ljubav prema nekome i poštivanje nekoga s onim što nam je tupljeno pun qrac godina, znaš koliko ih ja imam na leđima. Imao sam puno prijatelja srba ali sve je to nestalo u nekoliko mjeseci, oni su mene otjerali, ne ja njih, djeda i baku mi žive zapalili, srušili obiteljsku kuću.... Takva mržnje se ne dogodi za nekoliko mjeseci, to tinja godinama. I još nešto:
Nacionalizam- voljeti svoj narod, boriti se za njegova prava i nezavisnost, služiti ne samo svom narodu nego svim narodima i općem napretku. -Klaić; Rječnik stranih rječi; Zagreb 1984;
Mislim da je ovo tinjalo i buknulo je u pravom trenutku. Mene do '90-tih nije previše zanimalo tko je tko bilo mi je važno prijateljstvo, zdravlje i cure, i onda me sve prijatelji iznevjeriše i to kao najveći četnici koji su sada ili u zatvorima ili su na tjeralicama. Moje je mišljenje da je srbije bila okupator Hrvatske do Oluje.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime17/11/2007, 15:31

Gledaj moja osobna ljubav nema veze sa mojim uvjerenjima ja znam i sto je Hrvatska i Srbija i Kosovo jer sam bio i vidio iz prve ruke.Definicija nacionalizma jeste takva kako si je opisao,to je lijek za jedan narod samo svaki lijek ima popratne pojave a to je cesto mrznja prema drugim narodima.Zasto je to tako?sad nebi htio ulaziti u lavirinte ljudske psihe.
Sa vase tocke gledista o ratu Srbija je napala Hrvatsku i to je za vas to i ne zelite to ni dovoditi u pitanje.
Sa moje tocke gledista vi ste protjerivali Srpski narod iz Zagreba,Siska,Karlovca,Zadra i da ne nabrajam dalje i to je stvorilo revolt.A Srbija je bila umjesana u rat ali bile su i druge zemlje Madjarska,Njemacka,u.s.a itd.
Zlobo i Kuzman su postigli dogovor o povlacenju preostalih jedinica JNA koje su bile u okruzenju po Hrvatskim gradovima ali taj dogovor je bio prekrsen i Hrvatske oruzane formacije su napale te vojarne sa ciljem da si prigrabe to oruzje od JNA.
Poslije toga ta JNA je reagirala agresivno sto je i razumljivo.
Da skratim Hrvatska je uvjek imala cilj ciscenje Srba sa svog teritorija,znaci nije nikad prihvatila Srbe kao dio sebe pa tako ni ti Srbi nisu mogli prihvatiti Hrvatsku kao svoju domiovinu.
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime18/11/2007, 01:50

Oprosti ali ti si vjerojatno zaboravio tko je postavio prve balvane. Ja sam iz grada gdje su srbi bili u većini i jedinu firmu gdje je bio hrvat direktor nasilno su okupirali kada je počeo rat sve koji su ostali ili nisu mogli pobjeći su ubili, to su činjenice. U mome gradu potražuje se još 136 ljudi. Ne znam gdje ste živjeli prije rata, ako niste živjeli u Hrvatskoj ne miješajte lončiće a ako jeste sjetite se i navedite mi bar dvije porodice koje je netko otjerao. Molim vas nemojte pričati priče kako su bili ugroženi i ne zaboravite da je Zec Milan bio švercer a ubojice njegove obitelji su pravedno kažnjeni. Ne opravdavam niti jedan zločin ali molim vas da li je Vukovar trebao biti onako uništen. Kolika je to sila napadala i nije uspjela bez da razori cijeli grad. Moj grad su četnici napali 26.06 a preko Kupe su nas otjerali krajem rujna a mi smo do Une došli za 6 dana. Shvatite, ako niste bili ovdje, kolika su srbi govna kao borci. A ako ste bili možete li objasniti kako to da ste tako brzo pobjegli. Poštujem svakoga kao čovjeka dok mi se ne zamjeri ali srbi općenito gledano su kao borci samo veliki lažljivci i mitomani. A ta priča o dogovaranju i povlačenju JNA su malo drugačije priče.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime18/11/2007, 07:22

gibo je napisao/la:
Oprosti ali ti si vjerojatno zaboravio tko je postavio prve balvane. Ja sam iz grada gdje su srbi bili u većini i jedinu firmu gdje je bio hrvat direktor nasilno su okupirali kada je počeo rat sve koji su ostali ili nisu mogli pobjeći su ubili, to su činjenice. U mome gradu potražuje se još 136 ljudi. Ne znam gdje ste živjeli prije rata, ako niste živjeli u Hrvatskoj ne miješajte lončiće a ako jeste sjetite se i navedite mi bar dvije porodice koje je netko otjerao. Molim vas nemojte pričati priče kako su bili ugroženi i ne zaboravite da je Zec Milan bio švercer a ubojice njegove obitelji su pravedno kažnjeni. Ne opravdavam niti jedan zločin ali molim vas da li je Vukovar trebao biti onako uništen. Kolika je to sila napadala i nije uspjela bez da razori cijeli grad. Moj grad su četnici napali 26.06 a preko Kupe su nas otjerali krajem rujna a mi smo do Une došli za 6 dana. Shvatite, ako niste bili ovdje, kolika su srbi govna kao borci. A ako ste bili možete li objasniti kako to da ste tako brzo pobjegli. Poštujem svakoga kao čovjeka dok mi se ne zamjeri ali srbi općenito gledano su kao borci samo veliki lažljivci i mitomani. A ta priča o dogovaranju i povlačenju JNA su malo drugačije priče.

Zivio sam u Hrv.Kostajnici a zadnji put sam bio u Zagrebu prije nego sto ce Kostajnica pasti i tu sam vidio i osjetio budjenje mrznje prema Srbima,vidio sam kako ste covjeku zapalili stan,osjetio kako je kad ti neko kaze Srbe na Vrbe i ostala sranja da sad ne nabrajam...
Mislim svaka diskusija je suvisna nismo bili ugrozeni nego je narod svojevoljno napustio svoje domove i svoju imovinu tek tako palo im na pamet ajde molim te nemoj biti smijeshan.
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime18/11/2007, 09:45

Ne slažem se s t im, jer znam na stotinu slučajeva gdje toga nije bilo, znam desetke srba koji su Hrvatsku smatrali svojom Domovinom i koji su bili u Gardi. Ali da li si ti vidio tko je zapalio taj stan? Možeš li ti sa sigurnošću i imaš li dokaza da je taj stan zapalio Hrvat? Ako imaš a nisi ga predao policiji znaš li ti da si u svakoj državi prekršio zakon. Gle nemoj misliti da ja ne znam za sranja i da ja idealiziram Hrvatsku '90. Bilo je sranja ali to nije bila generalna politika koju je provodila vlada već je to bila šačica budala koji su mislii da mogu raditi što hoće i opet ti kažem sve njih je malo po malo policija za vrat pa u zatvor. Riječ je o tome da nas dvojica pričamo o istim stvarima ali ti na to gledaš kao na generalno a ja na izdvojene kriminalne slučajeve. Velika većina srba koji su onda napadnuti nisu napadnuti zbog nacionalnosti već ili zbog pljačke ili zbog starih neraščišćenih računa. Ne ponosim se što je onda bilo tako ali se ponosim što nisam bio ni blizu ničega takvoga i što sa ponosom mogu svakome pogledati u oči, ali meni ne mogu svi.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime18/11/2007, 15:41

Mislim da je vlada Hrvatske 90-tih jedno govorila drugo radila a trece mislila.
Znam i ja dva Srbina koji su bili u Hrvatskoj vojsci pa su obadva poginula naime poslali ih na nasu teritoriju jos za vrijeme dok je tu bio unprofor (neznam sa kojim zadatkom da izvidjaju sta li) i obadvojica su sad mrtvi.
Dosta prica sam cuo o Srbima u Hrvatskoj vojsci kojima su davali neke samoublacke misije,bas gadna perspektiva biti Srbin i ubijati ove druge Srbe da bi dokazao Hrvatima da si lojalan...gdje to ima
Ono sto sam naveo o zapaljenom stanu je samo jedan primjer cuo sam stotine prica npr od izbjeglica iz Zadra od covjeka kome su bacili eksploziv na kucu iako je istakao sahovnicu na nju ali dzaba znali su da je Srbin bio je tu zivio sa zenom i djetetom.
Cuo sam pricu od kolege kaze da je vidio u zadru kako su nekog covjeka bacili sa tvrdjave i kako mu je neki HDZ ovac dosao u stan tjerati ga van,eto i moju babu u zagrebu su istjerali van iz stana.
Imas bezbroj takvih slucajeva i oni su se desili jer je drzava zazmirila na jedno oko sto znaci da je to podrzavala i kako onda prihvatiti takvu drzavu kad ona ne prihvaca tebe?
[Vrh] Go down
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime18/11/2007, 16:49

sharpie reci cu ti samo nesto, kad je rat izbio, sve i jedna akcija policije i HV je bila "samoubilacka", tako da tvoja trvdnja ne stoji, jer su ti decki Srbi, kojih je bilo u jako malom broju u nasim redovima, isto prosli kao svi drugi.
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime18/11/2007, 18:29

Macak je napisao/la:
sharpie reci cu ti samo nesto, kad je rat izbio, sve i jedna akcija policije i HV je bila "samoubilacka", tako da tvoja trvdnja ne stoji, jer su ti decki Srbi, kojih je bilo u jako malom broju u nasim redovima, isto prosli kao svi drugi.

Pogresno
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime19/11/2007, 00:03

I moje akcije su bile samoubilačke i iz nekih se dečki nisu vratili i sada ih se sjećamo sa ponosom. Mi ostali smo imali sreće. Ako si vojnik i otišao si u rat normalno je da očekuješ smrt. Meni je žalja bila samo da sa sobom povučem što više srba.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
Macak

Macak


Broj postova : 479
Location : Zagreb-Sisak-Kostajnica-Majur
Registration date : 26.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime19/11/2007, 08:27

sharpie je napisao/la:
Macak je napisao/la:
sharpie reci cu ti samo nesto, kad je rat izbio, sve i jedna akcija policije i HV je bila "samoubilacka", tako da tvoja trvdnja ne stoji, jer su ti decki Srbi, kojih je bilo u jako malom broju u nasim redovima, isto prosli kao svi drugi.

Pogresno

naravno, ti si nosio uniformu i sudjelovao u ratu, pa si mogao prepoznati tko je bio Srbin, tko Hrvat na prvoj crti od branitelja...
Daj, mani se tih gluposti bogati.
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime19/11/2007, 14:53

Macak je napisao/la:
sharpie je napisao/la:
Macak je napisao/la:
sharpie reci cu ti samo nesto, kad je rat izbio, sve i jedna akcija policije i HV je bila "samoubilacka", tako da tvoja trvdnja ne stoji, jer su ti decki Srbi, kojih je bilo u jako malom broju u nasim redovima, isto prosli kao svi drugi.

Pogresno

naravno, ti si nosio uniformu i sudjelovao u ratu, pa si mogao prepoznati tko je bio Srbin, tko Hrvat na prvoj crti od branitelja...
Daj, mani se tih gluposti bogati.

Znas ona dva brata (Budo i Koko) neznam im imena da ga je6es imali su onu staru kucu preko puta elektre sto je sad srusena?
Ispravi me ako grijesim ali oni su Srbi u vasoj vojci bili i sad su mrtvi.
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime22/11/2007, 10:01

E a tko ih je ubio? Hrvati ili srbi?
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime23/11/2007, 02:02

Ko se oruzja laca...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako spasiti Srbe od četnika?!
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kako i gdje nabaviti softver?
» Kako vam se svidja novi izgled foruma?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Drustvo :: Vijesti-
Forum(o)Bir: