Croatix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Croatix

forum
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako spasiti Srbe od četnika?!

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Icon_minitime9/1/2008, 10:33

Nije baš točno da ti je ovo jedini forum, bar si na još dva. A ime , znaš i njega vjeruj mi a mislim da se nas dva znamo iz dopisivanja, možda griješim ali sam imao prepisku sa čovjekom koji ima slične stavove kao i ti i u gledištima ima previše sličnosti da bi bilo slučajno. Možda griješim,
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Icon_minitime9/1/2008, 16:15

Mora da si me zamjenio sa nekim kazem ti da mi je ovo jedini forum a o tebi neznam ama bas nista.
Nisam ja jedini Srbin sto ima ovakve stavove,mozda si previse okruzen onima koji ce ti pricati samo ono sto ti zelis cuti,ja nisam takav tip.
http://www.srpska-mreza.com/History/ww2/Glina-intro.html

(jel' i ovo cetnicka propaganda?)
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Icon_minitime10/1/2008, 08:57

Nije mi jasno zašto izvlačiš WWII, boli mene qrac što su radile ustaše 1941. Kako nisi stavio link na križni put i na sve ono što su pasrtizani radili od 45 na dalje. A mister Jednak je svjedok jednog vremena a unuk mu Željko sin oca velikosrbina i majke hrvatice iz Viduševca je bio zadrti jugoslaven i neuspješni vojni akademac. Možda sam i pogriješio u vezi s tobom ali .... rijetko griješim. Probaj čitati svoje postove i vidjeti ćeš dosta nedosljednosti ali ne želim o tome. Ja poštujem svakog poštenog čovjeka ali ne volim kada mi ljudi seru i pričaju nebuloze a ni sami na vjeruju u njih. I još jednom ti kažem ti moje ime znaš i ja te pozivam u obilazak tih krajeva sa tvoga zemljovida.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Icon_minitime10/1/2008, 21:35

Je6ote bas si uporan zamjenio si me sa nekim neznam kako da ti to dokazem,eto pitaj tog drugog lika za kojega mislis da sam ja odakle je,ja sam ti rekao da sam iz H.Kostajnice.
Znam da tebe boli k,sta su ustashe radile u 2 sv.ratu ali ja drugacije osjecam,onda i ja mogu rec da me boli k sta su vama radili cetnici u ovom ratu da se izjednacimo ali eto ipak to necu uraditi.
I ovaj najnoviji rat i onaj prije 60 god su proslost,ajmo se sad sjecati one proslosti koja nama vise odgovara?jel to to?
Ili je ovaj rat nesto znacajniji od onoga prije?
O kakavim nedosljednostima i nabulozama govoris budi precizniji?
[Vrh] Go down
gibo

gibo


Male
Broj postova : 87
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Icon_minitime11/1/2008, 09:32

Nema veze, oprosti, što se tiče zamjene. E vidiš mene baš boli qrac što su ustaše radili u WWII, a znaš li zašto, ja sa tim nemam ama baš ništa. Jedan mi je djed bio ustaša koji je bio ranjen na početku i cijeli je rat proveo po bolnicama da bi ga na kraju ubili kao cucka u jarku u Šentvidu, a drugoga su ustaše mučili i kada je uspio pobjeći pridružio se partizanima. Baka se ponovo udala, opet za bivšeg gestapovca i nju su i tog djeda četnici žive zapalili 1992. Ti si jedno vrijeme pričao kako si otišao i nemaš više veze sa ovim krajem ali sve mi se čini da si ti samo skrivao svoje prave misli. Ovo o djedovima sam ti pisao da shvatiš da sam imao djedove na obadvije strane i da malo bolje razumijem neke stvari od tebe i drugih koji nisu u takvoj situaciji i kjoji ne žele pravdu i pravo.
[Vrh] Go down
http://www.oluja-grom.com
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Icon_minitime11/1/2008, 18:48

Imam utisak da stalno mjesas mene i tog nekog s kim si me zamjenio.
[Vrh] Go down
sharpie

sharpie


Male
Broj postova : 122
Job/hobbies : je6anje rumene kadulje
Registration date : 27.07.2007

Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Icon_minitime11/1/2008, 18:55

Sagledao sam i ja stvari sa obadvije strane doduse mater mi je hrvatica iz zagreba i tamo imam nekih rodjaka itd.
Znaci ne gledam na te stvari samo iz jednog ugla,a imam nekih rodjaka i u bihacu dok ih je najvise u srbiji i po trecim zemljama.
Sa njima nikad ne pricam o politici (unutrasnjoj) mozemo o Iraku,Iranu,Kini,Indiji,Pakistanu,Afganistanu,Rusiji,Americi itd...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Kako spasiti Srbe od četnika?!   Kako spasiti Srbe od četnika?! - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako spasiti Srbe od četnika?!
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kako i gdje nabaviti softver?
» Kako vam se svidja novi izgled foruma?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatix :: Drustvo :: Vijesti-
Forum(o)Bir: